Wellington Nem Beşiktaş’a Gelmeye Hazırlanıyor

Wellington Nem Beşiktaş’a Gelmeye Hazırlanıyor

31 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de gelecek sezonun hazırlıkları için transfer sürecinde hızlanma başladı. Beşiktaş ekibi de tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın raporu ile harekete geçti. Özellikle yabancı sınırı kararının askıya alınmasının ardından yabancı isimlere yönelen Beşiktaş yönetimi, Wellington Nem ile temasa başladı.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş ekibi, Avrupa vizesini alır almaz transfer hazırlıklarını hızlandırdı. Siyah beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda Brezilyalı yıldız için temasa geçildi.

Bonservis Bedeli Ödenmeyecek

Kanat mevkide top koşturan Wellington Nem ile görüşmeye başlayan Kara Kartal, gelecek sezonda daha iddialı isimlerle mücadele etmenin hazırlıklarına da başladı.

1 milyon Euro istenen sporcu için pazarlık halinde olan Kara Kartal yönetimi, maaş ücretini düşürerek bonuslarla cezbeden bir teklif hazırlamanın peşine düştü.

Öte yandan, edinilen bilgilere göre Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldız için bonservis ücretini de ödemeyeceği öğrenildi. Avrupa’ya Fluminense ekibinden transfer olan futbolcu, her iki kanat mevkide de top koşturabilmesinin yanı sıra 10 numarada da forma giymesiyle cezbediyor.

Transfer hazırlıklarının hız kazandığı dönemde, resmi açıklamaların da gelecek günlerde yapılacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar