Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Öncesinde Eksik Kaldı

Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Öncesinde Eksik Kaldı

14 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibinin, Yeni Malatyaspor ekibi ile olacak mücadelesi öncesinde 5 oyuncusu için kart sınırı sorunu yaşanıyordu. Siyah beyazlı takımda Jeremain Lens, Elneny, Caner Erkin, Vida ve Kevin N’Koudou sınırda yer alan isimlerdi. Büyük Fenerbahçe derbisine hazırlık yolunda olan Kara Kartal ekibinde ise tek fire verildi. Karşılaşmanın ikinci devresinde dakikalar 80’i gösterirken, N’Koudou’nun faul yapması durumu karıştırdı.

Süper Lig’in son 3 haftalık sürecine girildiğinde, Beşiktaş ekibinde büyük sıkıntılar yaşanıyor. Kara Kartal ekibinin Yeni Malatyaspor maçı öncesinde 5 oyuncusu için sarı kart sınırı bulunuyordu.

Kevin N’Koudou Forma Giyemeyecek

Fenerbahçe derbisine hazırlık yapan siyah beyazlılarda, büyük derbi öncesinde ise tek fire verildi. Malatya maçının 80’inci dakikasında rakip oyuncuya faul yapan N’Koudou sarı kart sınırına takıldı.

Kara Kartal’ın mücadelesinde ise sarı kart sınırında yer alan isimler ise Jeremain Lens, Elneny, Caner Erkin, Vida ve Kevin N’Koudou bulunuyordu.

Sarı lacivertlilerle olacak derbi heyecanı öncesinde, bir eksik veren siyah beyazlılar ise, gelecek mücadeleye 1 eksikle çıkacak.

Malatya maçında ise tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın, 84’üncü dakikada Kartal Yılmaz’ı kadroya almıştı. Fenerbahçe maçında Dorukhan’ın da Fransız isim yerine geçeceği tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar