Tamer Tuna Alanyaspor Maçı Sonrası Açıklama Yaptı

Tamer Tuna Alanyaspor Maçı Sonrası Açıklama Yaptı

13 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden ve bu sezon ki çıkışı ile dikkatleri çeken Fraport TAV Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor ile kozlarını paylaştı. Akdeniz ekibi mücadeleden 1-0 galibiyetle ayrıldı. Maç sonrasında takımın tecrübeli Teknik Direktörü Tamer Tuna önemli açıklamalarda bulundu. Ligde kalmayı matematiksel bakımdan garantilemiş oldukları için de futbolcuları tek tek tebrik ettiğini ifade etti.

Süper Lig’de mücadele eden Fraport TAV Antalyaspor ekibi, Aytemiz Alanyaspor ile kozlarını paylaştı. Mücadeleden 1-0 skorluk galibiyetle ayrılan ekip ligde kalmayı matematiksel bakımdan garantilemiş oldu.

Maç sonrasında açıklama yapan Teknik Direktör Tamer Tuna, oyuncularına teşekkür dileklerinde bulundu.

Alanyaspor ekibine karşı oynanan iki kupa maçında da son derece önemli dersler çıkardıklarının da altını çizdi. Bu dönemde kendilerine destek olan yönetim ve taraftara da ayrıca teşekkür dileklerinde bulundu.

Yerli ve Yabancı Oyuncu Sınırı Olmamalı

Taraftarların desteğini her zaman arkalarında hissettiklerini belirten teknik adam, her zaman olumlu yaklaştıklarını da söyledi. Ve yanlarında olduklarının da altını özellikle çizdi.

Yabancı oyuncular için verilen kısıtlama kararına ilişkin de konuşan Tamer Tuna, bu olayın sürekli olarak tartışıldığını belirtti. Hepsinin sınırlanmasına karşı olduğuna vurgu yaparak, yabancı sayısının neyse, onun sahada olması gerektiğini vurguladı. Ve Türk oyuncuların da doğru eğitimler ile daha iyi boyuta geleceğini ifade etti.

Güncel Yazılar