Hikmet Karaman

Hikmet Karaman Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de 32’inci hafta heyecanı için Yeni Malatyaspor ile Beşiktaş ekipleri kozlarını paylaştı. 1-0 skorla sona eren oyunun kazananı Kara Kartal ekibi oldu. Maç sonrasında ise yenilgi yaşayan takımın teknik adamı açıklama yaptı.

Süper Lig’de 32’inci hafta mücadelesi için Beşiktaş ve Yeni Malatyaspor ekipleri karşı karşıya geldi. 1-0 skorla Kara Kartal ekibine mağlup olan Malatyaspor’un Teknik Direktörü Hikmet Karaman konuştu.

Maç sonrası açıklama yapan Hikmet Karaman, moralleri en üst seviyede tutarak, son iki oyunda  ligde kalacaklarına inandığını ekledi.

Ayrıca basın toplantısında penaltı golüne ilişkin de konuşan tecrübeli çalıştırıcı, mağlubiyet yaşamalarının ise onları üzdüğünü belirtti. Ve karşılaşmanın ilk yarısında da iki net pozisyona girdiklerine vurgu yaptı.

%100 Pozisyona Giren Taraf Bizdik

Topa hakim olan tarafın Beşiktaş olduğunun altını çizen hoca, %100 net pozisyona ise kendi tarafının girdiğini vurguladı.

İkinci yarıda savunanın Kara Kartal olduğunu fakat kendilerinin bir türlü gol yollarında istenilen altın vuruşu yapamadıklarını da söyledi.

Kalan son 2 maçın da final maçı olduğunu ekleyen hoca, maçla ilgili fazla uzun boylu konuşmaya da gerek olmadığını ifade etti. Ve takım olarak düşündüklerini yapmaya çalıştıklarını söyleyerek, pozisyon bulduklarını da belirtti.

Güncel Yazılar