Galatasaray Trezequet İçin Harekete Geçti

Galatasaray Trezequet İçin Harekete Geçti

16 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de son haftalara girilirken, spor kulüplerinin yeni sezon hazırlıkları ise tüm hızıyla devam ediyor. Bu sezon koronavirüs pandemisinin ardından boşluğa düşen ve galibiyet sevinci yaşayamayan Galatasaray da bu dönemde kadrosunu daha iddialı hale getirmenin planlarını yapıyor.

Koronavirüs salgını sonrasında tekrar başlayan Süper Lig mücadelelerinde, en ağır yarayı alan kulüplerden biri de Galatasaray oldu. Koronavirüs dönemine kadar şampiyonluğun en önemli adaylarından biri konumunda yer alan sarı kırmızılı takım, art arda yaşadığı sakatlıklar ve yenilgilerle hiç beklemediği bir yerde kendini buldu.

Bu süreçte ise yeni sezon hazırlıklarına tüm gücüyle sarılan cimbom, daha iddialı ve güçlü bir kadro kurmanın da peşine düştü.

Gelecek sezonun hazırlıklarının daha da hız kazandığı dönemde, sarı kırmızılı kulüpte transfere ilişkin de gelişme yaşandı. Aston Villa ekibinde forma terleten Mısırlı yıldız isim Trezeguet ile 2 yıllık kiralık anlaşması için de görüşmelere başlandı.

Başka Talipler De Var

Sporcunun 2 yıllığına Galatasaray ekibine kiralık olarak dahil edilmesi için menajerlerin de iletişim haline girdiği bilgisi edinildi.

25 yaşındaki Mısırlı yıldızın teklife sıcak baktığı öğrenilirken, oyuncuya başka taliplerin olduğu da ifade edildi. Ve Aston Villa Kulübü’nün kapısı da bu süreçte sık sık Trezeguet için çalmaya başladı.

Güncel Yazılar