Dorukhan Toköz

Dorukhan Toköz Gelişmeleri Yaşanmaya Devam Ediyor

Yeni sezon hazırlıkları için transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, takımını daha iddialı hale getirmek için çalışıyor. Bu süreçte adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Dorukhan Toköz ile ilgili gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

Süper Lig’in son haftalarının oynandığı süreçte, Beşiktaş gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. İç transfer sorununun üstesinden gelmek isteyen siyah beyazlılar, Fenerbahçe ile anılan Dorukhan Toköz için de harekete geçmeyi planlıyor.

Daha sağlam ve iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş, Dorukhan ile 2021 yılında sona erecek sözleşmeyi de uzatmanın peşine düştü.

Yönetim Fiyatı Fazla Buldu

Fenerbahçe Spor Kulübü ile son zamanlarda adı sıkça anılan Dorukhan Toköz ile ilgili çıkan haberlere ise başarılı futbolcu tepki gösterdi.

Bir an önce yeni sözleşmeye imza atmak isteyip, söylentileri susturmak istediği öğrenilen siyah beyazlı oyuncunun, bir an önce harekete geçilmesini istediği bilgisi de edinildi.

Bu dönemde Asbaşkan Emre Kocadağ’ın da görüşmeleri yürütme görevinde olacağı ve sporcuya Türk Lirası’na sabitlenmiş döviz kuru üzerinden 3 yıllık yeni sözleşme teklif edileceği ifade edildi.

Öte yandan Kara Kartal yönetimi ise, Dorukhan’a yöneltilen teklifin, içerisinde bulunulan ekonomik duruma pek de uygun odluğunu düşünmediği ortaya çıktı.

Güncel Yazılar