Radamel Falcao İle Yollar Her An Ayrılabilir

Radamel Falcao İle Yollar Her An Ayrılabilir

18 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibi, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarı kırmızılı takımın sezon başında büyük uğraşlar sonucu cimboma transfer ettiği Radamel Falcao, istenen performansı ise gösteremedi. Bu sebeple hem camiayı hem de yönetimi şaşırtan yıldız oyuncu, özellikle de art arda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle çok maçta takımını yalnız bırakmak zorunda kaldı.

 

Süper Lig’in son hafta mücadelelerinin yaşandığı süreçte, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Galatasaray Spor Kulübü de bu süreçte yeni sezon için hazırlıklarında kollarını sıvadı.

 

Sezon başında yıldız isimlerden biri olan Radamel Falcao’yu kadrosuna dahil eden sarı kırmızılılar, başarılı oyuncudan ise istediği performansı alamadı.

 

Büyük uğraşlar sonucunda cimbomun kadrosuna dahil edilen başarılı futbolcu, art arda yaşamış olduğu sakatlıklar nedeniyle, takımının pek çok maçına ise katılım sağlayamadı.

 

İspanyol Basınına Da Yansıdı

 

İstenilen performansı gösteremeyen ve fiyatı yüksek olduğu için kulübü ödemede zorlayacak olan sarı kırmızılılar ise, Kolombiyalı oyuncu ile yollarını ayırabilir.

 

Öte yandan Kolombiyalı yıldız için ise birkaç MLS kulüpleri ve River Plate takımı ile de görüşmelerin yapılacağına ilişkin iddialar ortaya atıldı.

 

Konuya ilişkin ise İspanyol basınına yansıyan haberlere göre, Radamel Falcao adı bir süredir farklı takımlarla anılmaya da devam ediyor.

Güncel Yazılar