Bernard Mensah

Bernard Mensah Transferinde Sona Gelindi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Süper Lig’in sona ermesinin ardından ilk idmanına 12 Ağustos günü çıkmaya hazırlanan ekipte, kadronun tamamlanması için hızlandırma süreci ise başladı. Transferlerde son aşamaya getirilen isimlerden birinin de Bernard Mensah olduğu bilgisi edinildi. Maicon’nun ardından yapılacak ilk satışla, Kayserisporlu oyuncunun da cimboma dahil olacağı öğrenildi.

Süper Lig’de sona gelinirken, yeni sezon hazırlıklarına ciddi bir planlama ile başlayan Galatasaray, görüşmelerini sürdürüyor. Transferde son aşamaya gelinen isimlerin başında ise Bernard Mensah geliyor.

Ligin sona ermesinin ardından ilk idmanına 12 Ağustos günü çıkacak olan sarı kırmızılılar, o güne kadar kadrosunun önemli bir kısmını da tamamlamayı hedefliyor.

Maicon’dan yapılacak olan ilk satışla da Kayserisporlu sporcunun Galatasaray renklerine bağlanacağı öğrenildi.

Yıllık ücret ve tüm diğer detaylara ilişkin 25 yaşındaki başarılı oyuncuyla anlaşan Galatasaray yönetimi, transferin sonuna yaklaştı.

Borcun Ödenmesi Kaldı

Bu süreçte cimboma düşen tek görev ise Kayserispor ekibinin Atletico Madrid’e olan 3.6 milyon Euro değerindeki borcu olacak. Bunun için de Maicon’un sonrasında yapılacak olan ilk satışın parası, transferde büyük öneme sahip olacak.

Sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim de, 12 Ağustos idmanına kadar Mensah’ı Florya’da görme konusunda kararlı tavır sergiliyor.

Güncel Yazılar