Fenerbahçe Kemik Kadroyu Tekrar Kuruyor

Fenerbahçe Kemik Kadroyu Tekrar Kuruyor

28 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de sona gelinirken, gelecek sezon hazırlıkları için transfer çalışmalarında ise hızlandırma dönemi başladı. Bir an önce kadrolarını kurmak isteyen ekipler, yeni sezonda daha iddialı bir takımın sahibi olmak için de kolları sıvadı.

Süper Lig heyecanı sona ererken, yeni sezon hazırlıklarına başlayan kulüplerin başında da üç büyükler geldi. Lig sürecinde 3 puan için birbirleriyle yarışan ekipler, şimdi ise transfer listelerinde yer alan isimler için yarışmaya başladı.

Edinilen bilgilere göre Galatasaray ekibinin istediği Beşiktaşlı yıldız Gökhan Gönül ise Fenerbahçe ile anlaşmaya vardı.

Başarılı oyuncu ile 2+1 yıllık sözleşme yapıldığı bilgisi edinilirken, transferden ise Erol Bulut haberdar oldu.

Gelecek sezonda Fenerbahçe ekibinin başına geçeceği tahmin edilen tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut’un bilgisi dahilinde gerçekleşen transfer, sarı lacivertli camiayı da mutlu etti.

Caner Erkin ve Gökhan Gönül Geliyor

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından geçtiğimiz haftalarda açıklanan yabancı sınırı nedeniyle, kulüpler de bu süreçte kemik kadroyu kurmanın peşine düştüler.

Galatasaray Arda Turan ile anlaşmaya giderken, Fenerbahçe de Caner Erkin, Gökhan Gönül gibi isimleri tekrar renklerine bağlamanın planlarını yaptı.

Kara Kartal ekibi ile sözleşmesi sona eren 31 yaşındaki Caner Erkin ile önce prensip anlaşmasına varılmıştı. Şimdi ise başarılı oyuncu ile 2+1 yıllık anlaşmaya varıldığı bilgisi de böylelikle edinilmiş oldu. İki tecrübeli isimle masaya oturan isim ise Emre Belözoğlu oldu.

Güncel Yazılar