Vincent Janssen

Vincent Janssen’den Yıllar Sonra Fenerbahçe İtirafı

Tottenham’dan Fenerbahçe ekibine 2017-2018 sezonunda kiralık olarak gelen Vincent Janssen o zorlu süreçte art arda ağır sakatlıklar yaşamıştı. Bu sebeple de sahada istenilen performansı gösteremeyen futbolcu, pek fazla forma giyme şansı yakalayamamıştı. Uzun bir süre sonra ise açıklama yapan Hollandalı oyuncu, ortamın farklı geldiğini ve Fenerbahçe ekibine de alışamadığını itiraf etti.

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibi, 2017-2018 sezonunda kadrosuna kiralık olarak Vincent Janssen uzun bir süre sona açıklamada bulundu. Sarı lacivertli takıma gelmiş olduğu süreçte yaşamış olduğu sakatlıklar nedeniyle istenen performansı verememişti. Bu sebeple de çok fazla forma giyme şansı bulamamış ve takımda kalıcı olamamıştı.

Uzun bir aranın ardından açıklama yapan Hollandalı futbolcu, forma giydiği süreçte ise takımın vazgeçilmez isimlerinden biri olsa da, sezonda ise ciddi bir bölümde oynayamadı.

18 Maçta Forma Giymişti

Şimdilerde Meksika’da Monterrey ekibinde forma terleyen Vincent Jonssen, yapmış olduğu açıklamalarda ise, sarı lacivertli takıma alışamadığını söyledi. Tottenham’dın ardından Fenerbahçe’ye gitmiş olduğunda, ortamın farklı geldiğini ifade eden sporcu, sakatlık nedeniyle işlerin de iyi gitmediğini belirtti.

Fenerbahçe ekibine alışamadığını açıkça itiraf eden başarılı yıldız, sarı lacivertli formayla ise 18 maçta toplamda 5 gole adını yazdırmıştı.

Güncel Yazılar