Alanyaspor Yeni Sezona Hazırlanıyor

Alanyaspor Yeni Sezona Hazırlanıyor

9 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını sebebiyle uzun bir süre ara verilen liglerde hareketlenmeler başladı. 12 Haziran itibariyle başlayacak olan Süper Lig mücadeleleri için hazırlıklar devam ederken bir yandan da gelecek sezon için çalışmalar başladı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle küresel çaplı ekonomik krizin yaşanmış olduğu süreçte, futbol sektörü de durumdan olumsuz etkilendi. Transfer piyasalarını etkileyen bu mali sıkıntı ise, spor kulüplerinin iç transfere yönelmesine neden oldu.

Süper Lig’de mücadele eden Alanyaspor ekibi de, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan 10 oyuncusunu takımda tutmanın planlarını yapmaya başladı. Toplamda 10 as oyuncusu bulunan ekipte, kadroda tutulması düşünülen oyuncularla ise görüşmelerin önümüzdeki günlerde başlayacağı konuşuluyor.

Takımda tutulması planlanan sporcular arasında ise önceliğin bulunduğu bazı isimler var. Bu isimlerarasında Cisse, Ceyhun Gülselam, Fernandes ve Djalma Campos yer alıyor.

Erol Bulut’un Da Sözleşmesi Bitecek

Yeni sezonda daha sıkı ve iddialı bir kadroyla mücadele etmek isteyen Alanyaspor ekibi, önümüzdeki süreçte 10 as sporcusu ile tekrar masaya oturacak. Fiyatta anlaşma durumu olursa da, 10 isim tekrardan Alanya ekibinde forma giymeye devam edecek.

Öte yandan takımın tecrübeli teknik adamı Erol Bulut’un da sezon sonu sözleşmesi bitecek. Çalıştırıcıyla yapılacak görüşmenin ardından ise bu anlamda da yeni bir yol izleneceği tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar