Abdurrahim Albayrak Koronavirüs Günlerini Programda Anlattı

Abdurrahim Albayrak Koronavirüs Günlerini Programda Anlattı

20 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni tip koronavirüse yakalanan Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, hastalığı yendikten sonra televizyon programına konuk oldu. Hastalık sürecinde yaşadıklarını detaylarıyla anlatan Albayrak, kendisinden Fatih Terim’e geçme düşüncesi sebebiyle kahrolduğunu ve bunu hep içinde yaşadığını ifade etti.

Hocaya bir şey olmasın diye dua ettiğini de belirten Galatasaray İkinci Başkanı, yaşadıkları anı tarif edemeyeceğini de söyledi. Bu süreçte evden çıkarak sahilde dolaşan insanları gördüğünü ve bu duruma da üzüldüğünü belirtti.

Bu dönemde hiçbir şekilde moralin bozulmaması gerektiğini de ekleyen Abdurrahim Albayrak, 14 gün hastanede geçirdiklerini ve kalan 14 günü de evde geçirmeleri gerektiğini söyledi. Bütün doktorlara teşekkür dileklerinde de bulunan sarı kırmızılı yönetici, sağlık çalışanlarını doğuran annelerin ellerinden öptüğünü ekledi.

Kendisi ile aynı süreçte koronavirüse yakalanan Fatih Terim ile ilgili de konuşan Albayrak, ona geçirdiğini düşünerek kahrolduğunu ifade etti. Bu durumu hep içinde yaşadığını söyleyerek, ona bir şey olmaması adına da hep dua ettiğini belirtti.

Ali Koç Günde En Az 10 Kere Aradı

Özellikle yaşadığı hastalık sürecinde çok şey öğrendiğini da söyleyen Abdurrahim Albayrak, ezeli rekabet olsa da ebedi dostluğun her zaman olduğuna dikkat çekti. Ali Koç’un kendisini günde en az 10 kez aradığını söyleyerek, bu dönemde arayan herkese çok teşekkür ettiğini be belirtti.