Fenerbahçe Teknik Direktör Arayışına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Fenerbahçe Teknik Direktör Arayışına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

19 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alınmış durumda. Bu süreçte spor kulüpleri antrenmanlarını takım halinde gerçekleştiremiyor. Oyuncular ise formlarını bireysel çalışmalarla evlerinde korumaya çalışıyor.

Spor kulüplerinin kalan sezondaki maçların durumuna ilişkin belirsizlik dönemi devam etse de, bu dönemde bir yandan da yeni sezona hazırlık için harekete geçildi. Fenerbahçe yönetimi de bu süreçte kadrosunu daha güçlü hale getirmek adına çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda art arda yaşanan olumsuz sonuçlar sebebiyle Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran Fenerbahçe, şimdilerde yeni bir hoca arayışında. Takımı gelecek sezonda daha güçlü hale getirmek için çabalayan sarı lacivertli yönetim bu dönemde pek çok isimle de hocalık adına görüşme sağlıyor.

Semih Şentürk Beklemede Olduğunu Söyledi

Konuya ilişkin Fenerbahçe ekibinin eski yıldızlarından olan Semih Şentürk ise önemli bir açıklamaya imza attı. Teknik Direktör gündemine ilişkin cevap veren efsane oyuncu, sarı kanarya taraftarını da heyecanlandırdı.

Katılmış olduğu canlı yayın bağlantısı sırasında, Fenerbahçe muhabiri Barış Şehirlioğlu ile Semih Şentürk ile konuştu. Fenerbahçe’de görecek miyiz sorusuna efsaneden cevap geldi. Beklemede olduğunu belirten Şentürk, ‘inşallah’ diyerek ne kadar istekli olduğunu da göstermiş oldu.