Nazım Sangare İçin 5 Kulüp Yarış Haline Girdi

Nazım Sangare İçin 5 Kulüp Yarış Haline Girdi

18 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezona hazırlık süreçleri tüm spor kulüplerinde bütün hızıyla devam ediyor. Bu dönemde bazı transfer için ise ezeli rakipler karşı karşıya geliyor.

Üç ezeli rakip olan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe yönetiminin yeni sezon için transfer listesinde yer alan isimlerden biri de Nazım Sangare. Antalyaspor ekibinde forma giyen başarılı oyuncu için ise farklı takımlar da teklif göndermeye başladı.

Edinilen bilgiye göre Antalyaspor forması giyen Nazım Sangare için Bundesliga’da 2 kulübün teklifi gündemde yer alıyor. Öte yandan milli oyuncunun Almanya’da oynama durumuna da sıcak baktığı netlik kazandı.

Üç ezeli rakibi karşı karşıya getiren başarılı oyuncu, özellikle son 2 sezondaki üstün performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Milli futbolcu için yapılan teklifler ise, oyuncunun menajeri tarafından kulübe iletildi.

Galatasaray 7-8 Milyon Euro Bonservis Ödemeye Hazır

Almanya’da oynama fikrine sıcak bakan 25 yaşındaki oyuncunun Akdeniz ekibi ile sözleşmesi ise 2022 yılına kadar devam ediyor. 7-8 milyon Euro değerinde bir bonservis bedelini ise Galatasaray yönetimi ödemeye şimdiden hazır olduğunu duyurdu.

Sarı lacivertli kulübün ise oyuncu yerine takas teklifinde bulunması tahmin edilen bilgiler arasında geliyordu.

Başarılı oyuncu toplamda 1923 dakika boyunca forma giymişti.