Mustafa Cengiz

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz İçin Yapılan Koronavirüs Test Sonucu Çıktı

Küresel bir salgın olan yeni tip koronavirüs, Türkiye’yi de her geçen gün etkilemeye devam ediyor. Bu durumdan olumsuz etkilenenlerden birisi de Galatasaray Spor Kulübü oldu.

Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in ve kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın testinin pozitif çıkmasının ardından, kulübün Başkanı Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Yusuf Günay’ın da testlerinin sonuçları bekleniyordu.

Bugün sarı kırmızılı kulübün resmi açıklamasında ise Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın testlerinin sonuçlarının çıktığı bildirildi. Yapılan açıklamaya göre Cengiz ve çevresinin testlerinin negatif çıktığı bildirildi.

Öte yandan Başkan Yardımcısı olan Yusuf Günay için yapılan koroavirüs testinin de yine negatif çıktığı duyuruldu.

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın sonrasında tüm gözler kulübün başkanı ve başkan yardımcısına çevrilmişken, bugün sarı kırmızılı kulüp tarafından duruma ilişkin resmi açıklama yapıldı.

Yusuf Günay Da Negatif

Yapılan açıklamada, Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılmış olan Covid-19 testlerinin negatif çıkmış olduğunu duyurdu. Öte yandan ise diğer bir alınan veriye göre sarı kırmızılı kulüpte Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmekte olan Yusuf Günay için yapılmış olan koronavirüs testinin de yine negatif çıktığı öğrenildi.