Fatih Terim’in Koronavirüs Testinin Sonucunu Sosyal Medya İle Duyurdu

Fatih Terim’in Koronavirüs Testinin Sonucunu Sosyal Medya İle Duyurdu

24 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’yi de artan vakalar ile vurmaya devam ediyor. Galatasaray Spor Kulübü’nde ise 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın testinin pozitif çıkmasının ardından, kulübün Teknik Direktörü Fatih Terim’den de kötü haber geldi. Tecrübeli teknik adam, yaptırmış olduğu koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildirdi.

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs, küresel bir salgın haline geldi. Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen koronavirüs, Türkiye’de sıçradı ve 1500’den fazla vakanın görülmesine neden oldu.

Merak Edilecek Bir Şey Yok

Özellikle de spor dünyasını derinden etkileyen salgın, Galatasaray Spor Kulübü’nün teknik kadrosuna da etki etti. Kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın, bazı belirtiler sebebiyle yaptırmış olduğu koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Ardından kötü haber ise takımın Teknik Direktörü Fatih Terim’den geldi.

Sosyal medya aracılığıyla testinin sonucunu paylaşan teknik adam, yapılan testin sonucunun pozitif çıktığını söyledi. Hastanede emin ellerde olduğunu bildiren hoca, merak edilecek bir şey olmadığını ve en kısa sürede de haberleşeceklerini taraftara duyurdu.

Hem spor dünyasını hem de sarı kırmızılı camiayı derinden üzen bu paylaşımın ardından ise, hocaya olan destek çığ gibi büyüdü.