Mahmut Recevik

Galatasaray Spor Kulübü Bir Karantina Haberi Daha Aldı

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa sürede dünyaya da yayılan küresel salgın koronavirüs, Galatasaray’ı vurmaya devam ediyor.

 

Kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in ardından, Yönetim Kurulu’nda görev alan ve Divan Kurulu üyeleri arasında bulunan Mahmut Recevik de karantina altında olduğunu sosyal medya üzerinden açıkladı.

 

Tüm dünyayı büyük bir endişeye sokan ve önü alınamayan bir hal alan yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’yi de olumsuz etkilemeye devam ediyor. 1 beş yüzden fazla vakanın bulunduğu ve ölüm sayılarının da artmaya devam ettiği ülkede, spor kulüpleri de bu durumdan olumsuz etkileniyor.

 

Mahmut Recevik Tedavisini Evde Görüyor

 

Fenerbahçe Beko ekibinin sonrasında Galatasaray Kulübü’nde de Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim’in testlerinin pozitif çıkması sebebiyle, sarı kırmızılıları korku sardı. Kulübün Yönetim Kurulu’nda yer alan ve Divan Kurulu’nda da üyeliği bulunan Mahmut Recevik de sosyal medya üzerinden evinde karantinada olduğunu bildirdi.

 

Evinde karantinada olduğunu, rahatsızlığı sebebiyle de ilaç tedavisine devam ettiğini ve bu işin üstesinden hep birlikte gelineceğini de bildiren Recevik, mecbur kalmadıkça evden çıkılmaması gerektiğine de özellikle dikkat çekerek evde kal çağrısı yaptı.