Fenerbahçe’nin Gökhan Gönül Transferi Taraftarı İkiye Ayırdı

Fenerbahçe’nin Gökhan Gönül Transferi Taraftarı İkiye Ayırdı

9 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezona hazırlık yapan Fenerbahçe Spor Kulübü, kaybettiği eski oyuncularını tekrar kadrosunda görmek istiyor.

Fenerbahçe ekibinin, Beşiktaş forması giyen Gökhan Gönül ve Caner Erkin için takip süreci hala devam ediyor. Sezon sonunda siyah beyazlılar ile anlaşmaları sona eren iki yıldız oyuncunun durumuna ilişkin ise taraftarlar ikiye bölünmüş durumda.

Ezeli rakibe 4 yıl önce giden Gökhan Gönül için tepkili olan taraftarların yanı sıra, tecrübeli oyuncuyu tekrar sarı lacivertli formayla görmek isteyenler de söz konusu.

Kara Kartal ile sezon sonu sözleşmesi bitecek olan sporcunun transferine sıcak bakan bir diğer isim ise Kulüp Başkanı Ali Koç.

Paylaşımlarını Hala Silmedi

Sezon bitiminde Isla ile yolların ayrılması üzerine sağ bek mevki sporcu arayışı için eski oyuncusu Gökhan’ı isteyen kulüp, ekonomik şartlara rağmen iyi bir futbolcu bulmakta zorlanacak gibi görünüyor. Bu anlamda 35 yaşında olan tecrübeli sporcunun kadroya dahil edilmesi ilk olarak başvurulacak durumlardan biri olacak.

Konuya ilişkin diğer bir merak edilen durum ise, siyah beyazlı takımın formasını terleten sporcunun, eski takımına dönüp dönmeme konusunda düşüncesi.  Fakat sosyal medya hesabından hala Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlarını kaldırmamış olan oyuncunun, eski kulübüne saygısı da takdir edilen hareketlerden biri konumunda.