Beşiktaş

Başakşehir Hazırlıkları Beşiktaş’ta Başladı

Eski Teknik Direktör Abdullah Avcı döneminde her şey kötüye giderken başa gelen hoca Sergen Yalçın ile Beşiktaş ekibi kendine geldi. Tüm sıkıntılarını yavaş yavaş çözen siyah beyazlı ekip, yaralarını da tek tek sarıyor.

Süper Lig’de art arda almış olduğu yenilgilerle iyiden iyiye dağılan Beşiktaş ekibi, yaralarını takımın yeni teknik adamı olan ve alanında oldukça tecrübeye sahip Sergen Yalçın ile sarıyor. İlk sezonda çok fazla olumsuz durum yaşayan Kara Kartal, ikinci sezonda bambaşka bir şekilde sahadaki yerini aldı.

Yalçın ile çıkılan iki müsabakada da art arda 2 galibiyet alan siyah beyazlılar için şimdi ise gözler Medipol Başakşehir maçına çevrilmiş durumda.

Zirve yarışında yer almak adına 3 puana daha ihtiyacı olan Kara Katal, Süper Lig’in 22’inci haftasında Medipol Başakşehir ekibi ile karşılaşacak. Deplasman mücadelesinin hazırlıklarına başlayan siyah beyazlı ekip, dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirmiş olduğu antrenmanının ilk yarım saatini ise basına açık olarak gerçekleştirdi.

Taktik Çalışmaları Basına Kapalı Yapıldı

Tedbir amaçlı olarak pazartesi gün ki antrenmanda dinlendirilmiş olan Gökhan Gönül ise, dün gerçekleştirilen idmanda yer aldı ve takım arkadaşları ile çalışmalarını sürdürdü.

Düz koşu ve istasyon çalışması yapan Beşiktaş ekibi, taktik çalışmalarını ise basına kapalı zamanda gerçekleştirdi.