Galatasaray

Galatasaray Mert Hakan Yandaş İçin Ücreti Belirledi

Süper Lig’de mücadele veren Galatasaray ekibi, gelecek sezon hazırlıklarına hız kesmeden çalışıyor. Ligde sahip olduğu konumuyla şampiyonluk adaylarından biri olan sarı kırmızılı takım, Demir Grup Sivasspor ekibinden Mert Hakan Yandaş transferinde ödeyeceği miktarı ise belirledi.

Önümüzdeki sezona çok daha sıkı hazırlık yapan Galatasaray yönetimi, kadrosunda Mert Hakan Yandaş’ı görmek için sabırsızlanıyor. Demir Grup Sivasspor ekibinden transfer edilecek genç sporcu için ödenecek imza parası bedelinin ise belli olduğu bilgisi edinildi.

Sarı kırmızılı yönetimin, transfer döneminde önemli bir yere sahip olan 25 yaşındaki Mert Hakan Yandaş için, 200 bin Euro imza parası bedeli belirlendi. Sporcunun ücret meselesi belli olurken, maaşının da yine bu miktar içerisinde bulunduğu öğrenildi.

Erdoğan Yeşilyurt Da Listede

Tüm dünyada yaşanan ekonomik kriz, spor kulüplerini de ciddi anlamda etkiledi. Galatasaray Spor Kulübü de Futbol A Takımı için daha çok genç yeteneklere yönelmeyi tercih edeceği bir sezona hazırlanıyor.

Demir Grup Sivasspor ekibinden transfer olacak olan 25 yaşındaki yetenekli futbolcunun bedelinin ise 200 bin Euro olacağı öğrenildi. Yandaş ile de 4 senelik anlaşmaya imza atacak cimbom yönetimi, yine Sivasspor ekibinden olan Emre Kılınç ile de 4 senelik bir anlaşmaya vardı. Talip olunacaklar listesinde ise Sivas ekibinden Erdoğan Yeşilyurt kaldı.