Cengiz Ünder Juventus’un İlk Hedefi

Cengiz Ünder Juventus’un İlk Hedefi

7 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

A Milli Futbol Takımı’nın en önemli isimleri arasında yer alan Cengiz Ünder için dev ekiplerden biri olan Juventus harekete geçti. Roma’da forma terleten başarılı futbolcunun yanı sıra, Fortuna Düsseldorf’ta oynayan Kenan Karaman için ise diğer bir dev Sevilla takibe geçti.

İki milli futbolcu için iki dev ekip harekete geçti. Gelecek sezonun hazırlıklarının büyük bir özenle yapıldığı süreçte, A Milli Takım’ın önemli iki yıldızına futbol devleri talip oldu.

İtalyan basınına yansıyan habere göre, Juventus kadrosuna bir Türk futbolcuyu daha katmak istiyor. Merih Demiral’in forma terlettiği dev kulübün, Cengiz Ünder için çaba sarf ettiği öğrenildi. Takas formülü ile Justin Kluivert ve Cengiz arasında yapılacak anlaşmanın sonunda, ay yıldızlı oyuncumuzun kadroya alınacağı öğrenildi.

Kenan Karaman’ı Sevilla İstiyor

İlk hedefler arasında milli sporcumuzun yer aldığı bilgisi de ayrıca edinildi. Transfere ilişkin iki kulüp arasında görüşmeler devam ederken, sevindirici diğer bir haber de Kenan Karaman için geldi.

Başarılı futbolcumuz için İspanyol ekip Sevilla’nın harekete geçtiği öğrenildi. Almaya Bundesliga’da yer alan Fortuna Düsseldorf forması ile harikalar yaratan sporcu, buradaki performansı ile tüm dünyanın da dikkatini çeken isimler arasında yer aldı. Sporcunun serbest kalma bedelinin ise 2 milyon Euro olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Karaman’ın peşinde olan diğer bir kulübün ise Fenerbahçe olduğu iddia edildi.

Güncel Yazılar