Galatasaray Futbol A Takım Medya Koordinatörü Görevinden Ayrıldı

Galatasaray Futbol A Takım Medya Koordinatörü Görevinden Ayrıldı

23 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Spor gündeminde zor günlerin yaşandığı süreçte Galatasaray Futbol A Takım Medya Koordinatörü görevinde ayrılık yaşandı. Sarı kırmızılın takımın Teknik Direktörü Fatih Terim’in yanı sıra medya ilişkilerini de yönetmekte olan Hande Sümertaş görevinden ayrıldığını ifade etti.

Galatasaray Spor Kulübü’nde yaşanan bir ayrılık, spor gündemine damga vurdu. Sarı kırmızılı takımın medya ilişkilerinden sorumlu olan Hande Sümertaş görevinden ayrıldı.

Galatasaray Futbol A Takım’da Medya Koordinatörlüğü Görevinde yer alan ve beraberinde Teknik Direktör Fatih Terim’in medya ilişkilerini de yöneten Sümertaş görevinden ayrılma kararı aldı.

Açıklama Kulübün Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Yapıldı

Konuya ilişkin açıklama ise sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Ayrılığın açıklanmasının yanı sıra, Sümertaş için teşekkür dileklerinde de bulunuldu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada ise, Futbol A Takım’da Medya Koordinatörlüğü görevini üstlenmekte olan Hande Sümertaş’ın görevinden ayrıldığı ifade edildi.

Kendisine ayrıca, bugüne kadar kulübe vermiş olduğu hizmetler sebebiyle de teşekkür dileklerinde bulunuldu. Gelecek kariyeri için de yine başarı dilekleri iletildi.

Galatasaray Spor Kulübü resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile sarı kırmızılı takımda yapılan ayrılık spor dünyasında da beklenmeyen ayrılık haberi olarak yer aldı.