Umut Meraş

Umut Meraş Teklif Aldığı Üç Türk Takımın Hangileri Olduğunu Açıkladı

Günümüzde Fransa takımlarından olan Le Havre ekibinde forma giyen Umut Meraş, sosyal medya üzerinden canlı yayın bağlantısına katıldı. Merak edilenlere cevap veren başarılı oyuncu, Türkiye’deki üç büyük takımdan da teklif aldığını söyledi. Kendi hedefinin ise İngiltere’de oynamak olduğunu belirtti.

Fransa’nın Le Havre takımında forma terleten Umut Meraş, katılmış olduğu canlı yayında Uğur Yapıcı’nın sorularını cevapladı. Canlı yayın bağlantısına katılan başarılı futbolcu, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tan teklif aldığını ifade etti. Hedefinin ise İngiltere’de forma giymek olduğunu ekledi.

Katıldığı bağlantıda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayan oyuncu, koronavirüs durumuna ilişkin de açıklama yaptı. Türkiye’de salgının Avrupa’ya göre çok daha başarılı yönetildiğinin de altını çizerek, 1.5 aydır da Türkiye’de olduğunu ekledi.

Türkiye’de Durumlar İyi

Fransa’da durumların kötüleşmeye başladığını ve bu süreçte de Türkiye’ye ailesinin yanına gelerek karantinaya girdiğini de söyledi. Öte yandan pandemi döneminde Fransa’da gerekli tedbirlerin de alınmadığına vurgu yapan Umut Meraş, Avrupa ülkelerinin çok zor durumda olduğuna dikkat çekti.

Türkiye’nin ise iyi durumda olduğunu ekleyen sporcu, gereken yardımları da yapmış olduklarına vurgu yaptı.

Liglere verilen ara döneminde ise, çalışmalarını düzenli bir şekilde yapmakta olduğunu ekleyen sporcu, beslenmesine ve uyku düzenine de çok dikkat ettiğini ifade etti.