Teknik Direktör Çağdaş Atan Rosenborg Deplasmanı Öncesi Konuştu

24 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Aytemiz Alanyaspor ekibinin Teknik Direktörü Çağdaş Atan önemli açıklamalara imza attı. UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme turunda Rosenborg ve deplasmanda yapılacak mücadeleden de galip gelmek istediklerini ekledi.

UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme turuna ilişkin açıklama yapan Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Norveç temsilcisi ile olacak mücadeleden galip gelmek istediklerini belirtti. Rosenborg ekibi ile deplasmanda karşı karşıya gelecek Akdeniz ekibinin hocası, maçın gerçekleşeceği Lerkendal Stadı’ndaki basın toplantısında konuştu.

Çok fazla heyecanı ve tecrübeyi bir anda yaşadıklarını belirten teknik direktör, Avrupa heyecanı yaşadıklarını da anlattı. Sıranın lig heyecanından Avrupa heyecanına geldiğini belirten hoca, ilk yılında bu tecrübeleri edinmenin de kendisi adına büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Oyuncularıma Çok Güveniyorum

Bu deneyimin kendileri için güzel bir test olacağını ekleyen çalıştırıcı, oynayacakları oyunun, alacakları sonucun ilerisi için de önemli veriler taşıyacağını ekledi. Heyecanlı olduklarını ve ligin heyecanını da atlattıklarını söyleyen teknik isim, kendilerine de güvendiklerinin altını çizdi. Ve özellikle de oyuncularına çok güvendiğini belirtti.

Bu döneme kadar iyi çalıştıklarını söyleyen teknik adam, kazanmayı, çok çalıştıkları için hak ettiklerine dikkat çekti. Ve en fazla da o yüzden hak ettiklerini düşündüğünü ekledi.

Güncel Yazılar