Mario Balotelli Beşiktaş’a Geliyor

Mario Balotelli Beşiktaş’a Geliyor

10 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Gelecek sezon hazırlıkları tüm spor kulüplerinde heyecanla devam ederken, Beşiktaş için ortaya atılan iddia ortalığı karıştırdı. Bresica ekibinde forma terleten Mario Balotelli için transfer iddiaları siyah beyazlı taraftarı heyecanlandırmaya yetti.

Süper Lig’de yeni sezon öncesi hazırlıkların hızlandığı dönemde, transfer çalışmaları da tempolu bir hal almaya başladı. Son günlerde ise transfer haberleri ve iddialı ile sık sık gündem olan Beşiktaş’ta fazladan bir hareketlilik yaşanmaya başladı.

Yeni sezonda iyi bir kadro kurmak için kolları sıvayan Kara Kartal, transfer çalışmaları döneminde yeni bir isimle daha gündeme geldi. Bresica ekibinde forma terleten başarılı oyuncu Mario Balotelli ile adı geçen siyah beyazlı kulübün anlaşma iddiası camiayı heyecanlandırdı.

Başarılı futbolcunun sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamayla heyecanlanan Beşiktaş taraftarı, sporcuyu da spor gündemine oturttu.

Taraftara Kalpli Cevap

Öte yandan Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 2.ön elemesi için 20 Ağustos tarihine kadar ilk takım listesini UEFA’ya vermek zorunda. Bu sebeple de golcü arayışında bulunan siyah beyazlılarda, Burak Yılmaz’ın ayrılığının ardından Balotelli gündeme geldi.

Golcü bir isim arayışında olan Kara Kartal için ortaya atılan iddia ise transferi bitirmek üzere olduğu idi.

Heyecan dolu süreçte İtalyan yıldızın bir hareketi ise tüm camianın heyecanlanmasına neden oldu. Taraftarların ‘Come to Beşiktaş’ çağrısına sessiz kalmayan sporcunun kalp emojisi ile cevap vermesi, transfer iddialarını güçlendirdi.

Güncel Yazılar