Galatasaray Spor Kulübü’nde Beklenmeyen Ayrılık

Galatasaray Spor Kulübü’nde Beklenmeyen Ayrılık

11 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon hazırlıklarına büyük bir hızla devam edilen dönemde, Galatasaray Spor Kulübü’nde beklenmeyen bir ayrılık yaşandığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı kulübün basketbol şubesinde yaşanmış olan sorunlar sebebiyle Başkan Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile Erol Özmandıracı’nın arası açılmıştı. Cimbomun yönetiminden istifa ettirilen Özmandıracı’nın adının yönetim kurulu listesinden de çıkartıldığı öğrenildi.

Spor camiasında hareketli bir dönemin yaşandığı günlerde, Galatasaray Spor Kulübü içerisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandığı öğrenildi. Sarı kırmızılı kulübün basketbol şubesinde yaşanan birtakım problemler nedeniyle Başkan Mustafa Cengiz ve Yusuf Günay ile Erol Özmandıracı’nın arası açılmıştı. Aranın açılmasının ardından ise Özmandıracı’nın kulüpten zorla istifa ettirildiği iddia edilmişti.

Yaşanan yeni bir gelişmeye göre ise, sarı kırmızılı kulübün yönetim kurulu listesinde Erol Özmandıracı isminin yer almadığı öğrenildi.

Girmemesi İçin Talimat Verildi

Sarı kırmızılı yönetimin, başkanla beraber toplamda 13 kişi alması dikkatleri çekerken, Murat Ece’nin de 2018 yılında yaşadığı ayrılık hafızalarda tekrar belirdi.

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin, Erol Özmandıracı ile ilgili aldığı karar da şaşkınlığa neden oldu. İddiaya göre eski yönetici ismin ve Ömer Cansever’in stada girmemesi hususunda güvenlik görevlilere talimat verildiği öğrenildi.

Güncel Yazılar