Ahmet Ağaoğlu Filip Novak Transferine Tepkili

Ahmet Ağaoğlu Filip Novak Transferine Tepkili

12 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig temsilcilerinden Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, rakibi Fenerbahçe’ye önemli bir göndermede bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe’nin Filip Novak transferine ilişkin konuştu. Kulüpler Birliği’nde de tartışmalara neden olan transfer ile ilgili ise toplantılar devam edecek gibi görünüyor.

Fenerbahçe’nin Novak transferine ilişkin konuşan bordo mavili yönetici, böyle bir şeyin kabul edilmesinin ise mümkün olmayacağına dikkat çekti. Ve bu durumda da yapılandırmanın anlamı kalmayacağını ekledi.

Filip Novak transferi üzerinden Fenerbahçe Spor Kulübü’nün üzerine giden Ağaoğlu’na karşılık ise sarı lacivertlilerin yapmış olduğu transferler ortalığın karışmasına neden oldu.

Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül ve Caner Erkin transferlerinin ardından, 2.5 sezondur Trabzonspor forması terleten Novak ile de kanarya anlaşmaya varıldı.

Sezonun tamamlanmamış olduğu dönemde de Karadeniz ekibinin devam etmek istediği oyuncu, önerilen tüm sözleşmeler için ise sezon sonuna mesaj vermişti.

Bizdeyken 700 Bin Euro Alıyordu

Novak’ın bordo mavili takımda 700 bin Euro’ya oynadığını söyleyen Ahmet Ağaoğlu, 900 bin Euro önerisini ise kabul etmediğini ekledi. 1 milyon Eyro imza parası olduğunu belirten başkan, 1 milyon Euro da menajerlik parası verildiğini belirtti.

Fenerbahçe’nin para olmamasına karşılık Novak’ı 3 milyon 650 bin Euro karşılığında almasına ise bu bakımdan bordo mavili yönetici tepki gösterdi.

Güncel Yazılar