Bernard Mensah İçin İki Dev Karşı Karşıya

Bernard Mensah İçin İki Dev Karşı Karşıya

13 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de gelecek sezon için hazırlıklar yüksek bir tempo ile devam ediyor. Bu süreçte en fazla gündem olan isimlerin başında ise Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı oyuncusu Bernard Mensah geliyor. Bir dönemdir adı sık sık Galatasaray ile anılan sporcuya, diğer bir talip de Beşiktaş oldu. Orta saha oyuncusunu bir an önce kadrosuna dahil etmek için çabalayan siyah beyazlılar, sarı kırmızılı takımın transferinden daha fazla fiyat teklifinde bulundu.

Gelecek sezonda kadro yapılandırmasına giren spor kulüpleri, transferler konusunda ellerini çabuk tutmanın peşine düştü. Bir dönemdir adı Galatasaray ile anılan Bernard Mensah için Beşiktaş da kararlı görünmeye devam ediyor.

İki ezeli rakip arasında başarılı orta saha oyuncusu için çekişme devam ederken, Beşiktaş’ın Mensah için daha fazla fiyat teklifinde bulunduğu da öğrenildi.

Galatasaray’da Oynamak İstiyor

İkili arasında adeta bir rekabete dönüşen Mensah transferinde, Ganalı oyuncunun ise cimbomda oynamak istediği iddia ediliyor.

Bu süreçte Galatasaray Spor Kulübü, Mensah için Kayserispor ekibine 1.5 milyon ve takas teklifinde bulunarak talip olmuştu. Fakat Kayseri temsilcisi, aslanların teklif ettiği oyunculara pek sıcak bakmadı. Bu sebeple de takas durumu ikili arasında olumsuz sonuçlanmış sayıldı.

Güncel Yazılar