Jose Sosa

Jose Sosa Transferinde Yeni Gelişme Yaşandı

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibi, transfer çalışmalarında yoğun hazırlıklarını sürdürüyor. Bu süreçte sarı lacivertli takımın gündeminde olan isim ise Jose Sosa oldu. İkili arasında yıllık ücret meselesine ilişkin görüşmeler devam ettiği iddia edilirken, Sosa’nın takım arkadaşı Novak’la görüştüğü öğrenildi.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklara başlayan Fenerbahçe Spor Kulübü, Futbol A Takım transferleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Kemik kadrosunu kuran sarı lacivertliler, transfer çalışmalarına da sıkı bir çalışma süreci ile yoğunlaşmış durumda.

Yeni sezon için iddialı bir takım kurmayı hedefleyen Fenerbahçe ekibi, Jose Sosa transferiyle de son günlerde adını duyurmaya başladı. Başarılı oyuncuyla ilgili ise son dakika gelişmesi yaşandığı öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre Jose Sosa’nın, Trabzonspor ekibinden takım arkadaşı Novak ile görüştüğü belirtildi. Transfere ilişkin herhangi bir olumsuz durum yaşanmazken, görüşmelerin yıllık ücrete ilişkin yapıldığı belirtildi.

Yıllık Ücret Görüşmeleri

Sarı lacivertli kulüple Jose Sosa arasında yıllık ücret görüşmeleri devam ederken, maaşında ise indirime gitmesi bekleniyor.

Maaş konusunda indirim kabul ederse ve kontrat meselesinde de anlaşma sağlanması durumunda, transfer resmi olarak gerçekleşmeye hazır olacak.

Fenerbahçe’de bu süreçte de transfere ilişkin gelişmeler yaşanmaya devam edecek.

Güncel Yazılar


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir