Necip Uysal İle 3 Yıllık Sözleşme Yenilemesi

Necip Uysal İle 3 Yıllık Sözleşme Yenilemesi

9 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Gelecek sezon için çalışmalarını devam ettiren Beşiktaş Kulübü’nde iç transfer gelişmesi yaşandı. Kara Kartal ekibinin başarılı isimlerinden olan Necip Uysal ile 3 yıllık yeni bir sözleşmeye imza atıldığı öğrenildi.

Süper Lig’de gelecek sezon hazırlıklarını hızlandırıldığı dönemde, transfer çalışmalarında da hareketlilik yaşanıyor. Önümüzdeki sezonda çok daha iddialı bir kadro kurmak için çalışan Beşiktaş yönetimi de bu yolda önemli transferlere imza atmayı sürdürüyor.

Dış transferin yanı sıra, iç transferde de hareketliliğin yaşandığı dönemde, Beşiktaş Kulübü’nde takım kaptanlarından olan Necip Uysal ile anlaşmaya varıldı. Siyah beyazlı takımın başarılı isimlerinden olan oyuncuyla sözleşme yenileyen Kara Kartal, kadro yapılanma çalışmalarına ise devam edecek.

11 Yıldır Kara Kartal Forması Giyiyor

Gelecek sezonun sonunda sözleşmesi bitecek olan Necip Uysal ile 3 yıllık bir anlaşmaya daha imza atan Beşiktaş, sporcuya ise yeni şartlarda bir teklifte bulundu.

Yönetim kurulunun yeni şartlarını ve indirim talebini de kabul eden Uysal, 3 yıl daha siyah beyazlı forma giymeye söz vermiş oldu.

Beşiktaş’tan yıllık olarak 9 milyon TL kazanmakta olan sporcu gelecek sezonda 3 milyon TL, sonraki sezonda 4 milyon TL ve son sezonunda ise 5 milyon TL ücrete imza attı.

Önceki sezonda alacaklarının da bir kısmından feragat eden sporcu, toplamda 11 yıldır da Beşiktaş formasını terletiyor.

Güncel Yazılar