Lewis Baker Merak Edilenlere Tek Tek Yanıt Verdi

23 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Trabzonspor ekibinin yeni transferlerinden biri olan Lewis Baker antrenman öncesinde önemli açıklamalara imza attı. Kısa sürede arkadaşlarıyla çok iyi uyum sağladığını ifade eden oyuncu, Türkiye’nin daha önceden de takip ettiği bir lig olduğunu belirtti. Ve bu sebeple de kendisi adına bu senenin eğlenceli bir lig olacağını vurguladı.

Sezonun gri kalanını da dört gözle beklediğini belirten Lewis Baker, takım arkadaşlarının da kendisine çok yardımcı olduklarını belirtti. İşini kolaylaştırdıklarını ve İngiltere’den gelmeden önce de maçlara çıkmaya zaten hazır olduğunu ekledi.

Fakat takım arkadaşları arasında tanışma durumunun gerçekleşmeden önce de bir maça çıkmanın son derece zor olduğuna dikkat çekti. Ve bunun zorluğunu ilk maçta yaşamış olduğunun da itirafını etti.

Bu durumu ise yavaş yavaş atlattığını ekleyen orta saha mevki topçusu, kısa sürede de arkadaşlarıyla çok iyi uyum sağladıklarını düşündüğünü söyledi.

Türkiye Ligini Takip Ediyordum

Türkiye ligini takip ettiğini ve burada hangi tip oyuncuların olduğunu da belirten sporcu, bu sebeple de kendisi için bu senenin eğlenceli bir lig olacağını ekledi.

Gelmeden önce hocayla da konuştuğunu ifade eden Baker, kulübün projeleri ve geleceğine ilişkin de konuştuklarını belirtti. Ve duyduğu şeylerden sonra çok etkilendiğini vurgulayarak, futbolu da özlediğinin altını çizdi.

Güncel Yazılar