Trabzonspor

Trabzonspor Kulübü Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediliyor. Gelecek dönem daha iddialı bir kadro ile mücadele etmek isteyen ve şampiyonluğun adaylarından olmayı hedefleyen Trabzonspor Kulübü de, kadrosunu güçlendirmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

Önceki sezon ligi ikincilikle kapatan ve şampiyon olmayı kıl payı kaçıran Trabzonspor Kulübü, yeni sezonda yarım bıraktığı işi tamamlamak istiyor. Şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olmak adına kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen bordo mavili kulübün scout ekibi ise yeni bir isim önerisinde bulundu.

Edinilen bilgilere göre Karadeniz temsilcisi kulübün scout ekibi, William Pottker için öneride bulundu. Oyuncunun kulübü olan Internacional’a teklif yapıldığı öğrenilirken, TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor’ın başarılı ismi için de harekete geçildi.

Burak Kapacak Tekrar Gündemde

Yeşil beyazlı takımda forma terleten Burak Kapacak için tekrar düğmeye basan Trabzonspor, transfer çalışmalarına da büyük bir özen gösterme dönemine girdi.

Sağ kanat mevki için scout ekibinin tavsiyesiyle William Pottker adını gündemine alan bordo mavili kulüp, 26 yaşındaki oyuncunun bonservisi için teklif yaptı. Trabzonspor ise teklif ne cevap verileceğini beklemeye başladı.

Futbol kariyeri sürecinde Ermenistan, Portekiz, Japonya gibi ülkelerde forma terleten başarılı oyuncunun, Karadeniz ekibine de sıcak baktığı belirtildi.

Güncel Yazılar

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir