Galatasaray

Galatasaray İçin Yeni Transfer Önerisi Menajerden Geldi

Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezonda daha iddialı takımla yeşil sahada yer almak isteyen Galatasaray ise bu süreçte transfer çalışmalarına yoğunlaştı. Edinilen bilgilere göre Emre Kılınç’ın danışmanlık görevini üstlenen ve Etebo’yu takıma getiren menajer William D’Avila, sarı kırmızılı takıma orta saha mevki için bir öneride daha bulundu.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediliyor. 2020-2021 sezonunda daha sağlam bir kadro elde etmek isteyen Galatasaray da kadro takviyelerine bu dönemde daha bir özen gösteriyor.

Edinilen bilgilere göre Emre Kılınç’ın danışmanlığını yapan menajer William D’Avila da transfer sürecinde sarı kırmızılı kulübe orta saha oyuncusu önerisinde bulundu. Sarı kırmızılı takıma sürpriz bir isimle gelen menajer, yakın zamanda Onyekuru, Belhanda, Ndiaye ve Ozornwafor’un da menajerliğini yapmıştı.

Sarı kırmızılı takıma en son Etebo’yu getiren D’Avila, bu kez ise Hollanda’nın Groningen ekibinde forma terleten Azor Matusiwa için öneride bulundu.

Sarı Kırmızı Takıma Göre Bir Oyuncu

Galatasaray yönetimi ile arası iyi olan menajer, başarılı sporcuyu takıma getirebileceğini ifade etti.Angola asıllı olan ön libero oyuncusunun da, sarı kırmızılı kulübe göre bir isim olacağının altını çizdi. Öte yandan takımın teknik patronu Fatih Terim’in de 22 yaşındaki oyuncuya sıcak baktığı öğrenildi.

Güncel Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir