Galatasaray

Galatasaray Gündeminde Aleix Garcia Tekrar Yer Aldı

Süper Lig’de transfer hazırlıklarına devam eden Galatasaray ile adı sık sık anılan Aleix Garcia ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 3 hafta önce sarı kırmızılı kulübün transfer için girişimde bulunduğu sporcuya Dinamo Bükreş talip oldu. Fakat Manchester City ekibi ile yollarını ayıran başarılı oyuncu, Galatasaray’dan haber bekleyerek teklifi reddetti.

Kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir çalışma içerisine giren Galatasaray ekibinin 3 hafta önce transfer girişiminde bulunduğu Aleix Garcia ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Manchester City ekibi ile yollarını ayırmanın ardından başarılı oyuncuya Dinamo Bükreş ekibi talip oldu. Fakat oyuncunun bu teklifi, Galatasaray’dan teklif beklediği için reddettiği bilgisi edinildi.

Bu sezon lige iyi bir başlangıç yapan sarı kırmızılı kulüp, orta saha takviyelerine devam ediyor. Cimbomun bu anlamda en çok ilgilendiği takımlardan birisi de Manchester City ile yollarını ayıran Aleix Garcia olmuştu.

Son Söz Fatih Terim’de

23 yaşındaki genç oyuncuya, ayrılışının ardından Dinamo Bükreş ekibinden teklif gelse de oyuncu bunu teklif etmedi.

Sarı kırmızılı kulüple makul bir ücret üzerinden anlaşma sağladığı öğrenilen oyuncunun önceliğinde ise daha iyi seçenekler yer aldığı için transfer askıda kalıyordu. City ekibinin alt yaş takımına 4 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olan oyuncu, İngiltere’de ise bekleneni veremedi. Oyuncuyla ilgili son kararı ise Fatih Terim’in vereceği belirtiliyor.

Güncel Yazılar