Galatasaray Kulübü’nde Kafalar Marcao Teklifi ile Karıştı

20 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna süper bir başlangıç yapan Galatasaray, bu sene için şampiyonluğu gözüne kestirmiş durumda. Yeni sezon için kadrosunu bu anlamda daha da kuvvetlendirmek isteyen cimbom, transfer çalışmalarında da hızlandırmaya geçti.

Hem kasasını doldurmak hem de kadrosunu kuvvetli tutmak için yoğun mesai harcayan Galatasaray ekibne, Roma’dan da ise şaşırtan teklif geldi. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı kulübün kapısı Roma tarafından 15 milyon Euro ile çalındı.

Yeni transferler için bütçe yaratmayı planlayan Galatasaray ekibi de, Belhanda’yı elden çıkaramayınca gelen teklifleri değerlendirmeye yöneldi.

20 Milyon Euro

Marcao için Roma’dan alınan 15 milyon Euro’luk teklifle kafası karışan sarı kırmızılı kulüpte, teklifin 20 milyon Euro bandına çekilmesi için çaba harcanırken, sporcunun gitmesine de sıcak bakıldığı öğrenildi.

Bir süredir takımın teknik patronu Fatih Terim ise Marcao ve Luyindima’nın birlikte takımda kalmasını istiyordu. Fakat yeni transferlerin önünü açmak için Marcao’a gelen teklif cimbomda yeni bir yola sürüklenme durumunu getirdi.

İtalyan devi kulübün fiyat önerisini yükseltmesi durumunda da cimbomun söz konusu satışa onay vereceği düşünülüyor. Fakat bu transferin gerçekleşmesi durumunda da Galatasaray ekibinin bir stoper transferi yapma ihtiyacı doğacak.

Güncel Yazılar