Fenerbahçe 13 İsmin Ardından Forvete Yöneldi

21 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon hazırlığı için yaptığı transferlerle gündem olan ve yaz transfer sezonunun şampiyonu olarak belirtilen Fenerbahçe 13 ismi kadrosuna aldı. Takviye çalışmalarına devam eden sarı lacivertli kulüp şimdi ise golcü takviyelerine odaklandı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için sıkı bir transfer çalışması sürecine girişen Fenerbahçe, takviyelerine devam ediyor. Kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen sarı lacivertli takım golcü takviyeleri için de harekete geçti.

13 ismi kadrosuna alan Sarı Kanarya, şu an için tüm çalışma yoğunluğunu golcü isimlere yöneltti. Listede yer alan 6 isimden sadece 2’sine formayı giydirmeyi amaçlayan Fenerbahçe ekibinde, imzaya en yakın oyuncuların ise Ze Luis ve Samatta olduğu bilgisi edinildi.

Forvet dışındaki tüm bölgelerde yer alan eksiklerini tamamlayan Fenerbahçe, son derece geniş bir kadroya imza attı. Golcü konusunda ise yanlış karar almamak için çabalayan sarı lacivertli takım, en doğru isimlere formayı giydirmeyi amaçlıyor.

Samatta ve Ze Luis En Yakınlar

Golcü arayışlarının olduğu süreçte de Porto’dan Ze Luis, Aston Villa’dan Samatta, Valencia’dan Kevin Gameiro, Frankfurt’tan Bas Dost, Udinese’den Stefano Okaka ve Watford’dan da Troy Deeney ile ilgileniyor.

Öte yandan adaylar arasında da Ze Luis ve Mbwana Samatta’nın sarı lacivertli formayı giymeye daha yakın olduğu öğrenildi.

Güncel Yazılar