İdrissa Doumbia

Idrissa Doumbia Galatasaray Transferine İlişkin Konuştu

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibinin transfer sürecinde son zamanlarda sık sık gündeme gelen isimlerden biri olan Idrissa Doumbia önemli açıklamalara imza attı. Ülkesinde herkesin Galatasaray’ı bildiğini belirten oyuncu, sevdiklerini de söyledi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunda ikinci hafta heyecanı büyük bir hızla devam ediyor. Yeni sezona ise son derece iyi başlayan Galatasaray, bu süreçte transfer çalışmalarına da devam ediyor. Son zamanlarda adı sık sık sarı kırmızılı kulüple anılmakta olan Idrissa Doumbia da önemli açıklamalara imza attı.

Ülkesindeki herkesin Galatasaray’ı bildiğini ve sevdiğini belirten oyuncu, Drogba, Eboue, Chedjou ve Seri gibi önemli oyuncuların da burada oynadığını ekledi. Onlar gibi bu büyük kulüple oynamanın ise kendisi için rüya olacağının altını çizdi.

Sarı Kırmızılı Taraftarlardan Çok Mesaj Geliyor

Menajerlerinin ise öncesinde Keita’yı temsil ettiğini söyleyen Idrissa Doumbia, sarı kırmızılı takımı ve coşkulu taraftarlarını da anlattıklarını ekledi. Sarı kırmızılı futbolseverlerden de çok mesaj aldığını belirten oyuncu, Brüksel’de Türk arkadaşlarıyla derbi mücadelesi izlediğini belirtti. Falcao, Arda, Muslera, Feghouli gibi yıldızlarla da oynamayı ve Fatih Terim gibi büyük bir hocayla da çalışmayı herkesin isteyeceğini söyledi.

Güncel Yazılar