Galatasaray

Galatasaray İdrissia Doumbia Transferi İçin Harekete Geçti

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna son derece iyi başlayan Galatasaray, yeni sezon transferlerine sıkı bir tempo ile devam ediyor. Bu süreçte İdrissia Doumbia transferine odaklanan sarı kırmızılı kulüp, oyuncunun maaşındaki indirimi kabul etmemesi üzerine kulübünün ayrılık kararına olumlu yaklaşması ile harekete geçti.

Özellikle orta saha transferleri konusunda yoğun mesai harcayan Galatasaray, yeni sezon için transfer çalışmalarına sıkı bir tempo ile devam ediyor.

Ligin açılış maçında Gaziantep FK ekibi karşısında son derece etkili bir oyun sergileyen ve kadrosu ile dikkatleri çeken sarı kırmızılı kulüp, daha da iddialı bir kadroya adını yazdırmak istiyor.

Orta saha için transfer takviyelerine yönelen cimbomda, bu süreçte en çok gündeme gelen isimler arasına ise İdrissa Doumbia ilk sırada geliyor. Oyuncunun kendi kulübünün maaş indirimini kabul etmemesi ve ayrıca kulübünün de transferine olumlu bakma durumu da Galatasaray yönetimini harekete geçirmede etkili oldu.

Kiralamadan Bonservis Alımına

22 yaşındaki orta saha oyuncusunu kadrosuna almak isteyen Galatasaray, transfer görüşmeleri için de menajerle temasa geçti. Fildişi Sahilli topçunun bonservisinin uygun bir rakam olabilmesi için çalışan cimbom, transfere kiralama fikriyle başlasa da oyuncuyu alabilir.

Güncel Yazılar