Fenerbahçe Mandzukic ve Diego Costa İddialarını Yalanladı

16 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon için kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, son zamanlarda görüştüğü iddia edilen Mandzukic ve Diego Costa ile ilgili açıklama yaptı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna 3 puanla başlangıç yapan ve yaz transfer döneminde iddialı bir kadro kurarak transfer şampiyonu ilan edilen Fenerbahçe, transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadrosuna yaptığı takviyelerle adeta gündem olan sarı lacivertli kulüp, son zamanlarda ise özellikle iki isimle anılmaya başlamıştı.

Son zamanların sık sık gündem konusu haline gelen Mandzukic ve Diego Costa transferlerine ilişkin KAP’a açıklama yapan Fenerbahçe, görüşme iddialarını yanıtlamış oldu.

Yapılan açıklamada, bazı yayın organlarında Mario Mandzukic ve Diego da Silva Costa’nın transfer görüşmelerinin başladığına ilişkin haberler olduğu belirtildi. Haberlerin gerçeği yansıtmadığına vurgu yapan sarı lacivertli kulüp, söz konusu haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.

Açıklamalardan Sorumluyuz

Öte yandan yapılan açıklamanın, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliği’nde yer alan esaslara uygun olduğunun da altı çizildi. Ve bu konuda kulübe ulaşan bilgileri, tam olarak yansıtıldığı, bilgilerin defter, kayıt ve belgelere uygun olduğu ifade edildi.

Konuyla ilgili bilgilerin, tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaların gösterildiği ve yapılan açıklamalardan da sorumlu olduklarının bilgisi paylaşıldı.

Güncel Yazılar