Galatasaray ve Fenerbahçe Ekipleri Arasında Takas Gündemi

Galatasaray ve Fenerbahçe Ekipleri Arasında Takas Gündemi

30 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için sıkı bir hazırlık sürecine giren spor kulüpleri, transfer çalışmalarında ciddi bir hızlanışa geçti. Lig sürecinde olduğu gibi, transferlerde de rakip olan takımlar arasında, sporcunun kadroya dahil olması için ise yarış sürüyor.

Süper Lig’de yeni sezon süreci için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri arasında transfer yarışı başladı. Gelecek dönemde kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen ekipler, son zamanlarda ise sıklıkla takas durumu ile gündeme geliyor.

Edinilen bilgilere göre, Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri arasında sürpriz bir takas durumu daha gündeme geldi.

Galatasaray ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim, ezeli rakibinin başarılı ismini kadrosunda görmek için harekete geçti.

Deniz Türüç ve Feghouli Gündemi

Sarı lacivertli takımın oyuncusu için resmi teklifin yapılacağı bilgisi edinilirken, teknik adamın Deniz Türüç için temasa geçtiği öğrenildi.

Rakibinin başarılı oyuncusu yeni sezonda kadrosunda görmek isteyen Galatasaray, resmi teklifi göndermeye ise hazırlanıyor.

İkili arasında geçecek transfer durumu, ciddi anlamda merak konusu olurken, Fenerbahçe’nin de Galatasaray ekibindeki Feghouli ile ilgilenmesi olası takas durumunu gündeme getirdi.

İkili arasında geçecek transfer sürecinde, net bir durumun ise önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

İki takım arasında anlaşma olması halinde ise, Feghouli ve Deniz Türüç takas yöntemi ile rakip takımlara transfer olacaklar.

Güncel Yazılar