Abdulkadir Ömür

Abdulkadir Ömür İçin Verilen Teklifler Yetersiz Bulundu

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için transfer hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezonda iddialı takım kurmak adına transfer çalışmalarını sürdüren kulüplerden biri ise Trabzonspor oldu.

 

Önceki sezonda şampiyonluğu son anda kaçıran Trabzonspor Kulübü, ligi ikincilikle kapatmıştı. Yeni sezonda ise şampiyonluk arzusu alevlenen bordo mavililer, transfer çalışmalarında da tempoyu artırdı.

 

Edinilen bilgilere göre bordo mavili takımın başarılı oyuncusu Abdulkadir Ömür için gelen teklif ise yetersiz bulundu. Yıldız oyuncu için yeni bir hedef belirlendiği öğrenilirken, Karadeniz temsilcisinin EURO 2020 finallerinde vitrine çıkması planlanıyor.

 

Şenol Güneş’ten Teklif Beklenecek

 

Önceki sezon başlangıcında yaşamış olduğu sakatlık sebebiyle menisküs ameliyatı geçiren Abdulkadir Ömür, yeteneklerini ise pek fazla gösterme fırsatı bulamamıştı. Salgın ve ara sürecinde ise iyileşme fırsatı edinen yıldız oyuncu, yeni sezonu ise iple çekmeye başladı.

 

Yeni sezon hazırlıkları sürecinde transfer çalışmalarında Ömür için teklif alan Trabzonspor ise, oyuncusuna verilen teklifleri beğenmedi.

 

Verilen teklifleri yetersiz bulan bordo mavili kulüp, oyuncuyu ise şimdilik transfer etme fikrine sıcak bakmıyor. Onun yerine farklı bir plan programı izleyen kulüp, 11 Haziran-11 Temmuz 2021 tarihine ertelenen EURO 2020 mücadelelerinde oyuncusunu vitrine çıkartacak.

 

Öte yandan bu sezon göstermiş olduğu Süper Lig performansı ile de Şenol Güneş’in teklifini bekleyecek.

Güncel Yazılar

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir