Trabzonspor İçin Özel Video Yayınlandı

Trabzonspor İçin Özel Video Yayınlandı

23 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadelesi büyük bir heyecanla devam ederken, ligde zirve yarışında bulunan takımlardan biri de Trabzonspor oluyor. Şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan bordo mavililer, bu süreçte göndermeli paylaşımları ile de dikkatleri çekiyor.

Süper Lig’de şampiyonluk yarışında bulunan Trabzonspor Kulübü, sosyal medya üzerinden göndermeli paylaşımlar ile dikkatleri çekiyor. Medipol Başakşehir ekibi ile sık sık zirve yarışında bulunan Karadeniz ekibi, en iddialı iki takımdan da biri olmanın keyfini ve başarısını yaşıyor.

‘2 Hafta Sonra’ Durdurulamayacaksın Trabzonspor

Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla da rakiplerine gönderme yapan Trabzonspor Kulübü, özellikle de 2 Hafta Sonra isimli bir video ile taraftarının beğenisini toplamayı başardı.

Videoda, Kupa mücadelesinde Fenerbahçe ile yaşananların gösteren bordo mavililer, ‘Durdurulamayacaksın’ açıklaması ile de videoyu yayınladılar.

Paylaşılan videoya büyük bir beğeni gelirken, iki hafta sonrasında Trabzonspor’un tahrik edildiği belirtildi. Öte yandan kulübe vurmaya çalışıldığı, canının yakıldığı fakat yine de durdurulamadığı not düşüldü. Bunun da tüm zorluklara son sahne olduğu ve bordo mavililerin sonuna kadar savaşacaklarını bildikleri, taraftarın da orada olacağı belirtildi.

Video Fenerbahçe taraftarını her ne kadar sinirlendirmiş olsa da, Trabzonsporluları fazlasıyla mutlu etti.

Güncel Yazılar