Ömer Erdoğan Fatih Karagümrük’ten Ayrıldı

Ömer Erdoğan Fatih Karagümrük’ten Ayrıldı

24 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Fatih Karagümrük ekibinin önemli isimlerinden biri olan Ömer Erdoğan ile yollar resmen ayrıldı. Ayrılığın ardından ise başarılı teknik adam sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Fatih Karagümrük ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ömer Erdoğan ile yollar beklenmemiş bir şekilde ayrılmıştı. Ayrılığın ardından ise teknik adam sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

İstanbul temsilcisine veda eden çalıştırıcı, kulübün yönetiminde yer alan Başkan Süleyman Hurma ile fikir ayrılığı yaşadıklarını ifade etti. Ayrıca Karagümrük taraftarına da teşekkür dileklerinde bulundu.

Ocak ayında takımın hocalık görevinin başına geçen teknik isim, Karagümrük’te harikalar yaratmış ve adını yazdırmıştı. Göreve gelmesinin ardından yalnızca ilk maçta mağlubiyet yaşayan ve sonraki 12 oyunda ise mağlubiyet bilmeyen teknik adam, özellikle camiaya seslendi.

Şampiyonluk Dileklerinde Bulundu

Futbolculuktan çok kendisine kardeşlik yapan ve camiayı en iyi şekilde temsil eden vefakar futbolcularına da ilk teşekkürü bahşetti.

Öte yandan personele, taraftara de sonsuz teşekkür dileklerinde bulunan Ömer Erdoğan, kulüp için de şampiyonluk yolunda başarı dileklerini ihmal etmedi.

Başarılı teknik direktörün hangi takım ile yoluna devam edileceği büyük bir merak konusu olurken, Karagümrük ekibinden ayrılışı ise tüm camiayı üzdü.

Güncel Yazılar