Garry Rodrigues İçin Takımından Çarpıcı Açıklama Geldi

Garry Rodrigues İçin Takımından Çarpıcı Açıklama Geldi

4 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Futbol A Takımı’nda kiralık olarak forma terleten Garry Rodrigues ile ilgili önemli bir açıklama geldi. Al İttihad  yönetimi başarılı oyuncunun gelecek sezonda takıma geri dönmesine ilişkin düşüncelerinin olduğunu belirtti.

Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada çeşitli sorunların yaşanmasına neden olmaya devam ediyor. Hem spor faaliyetlerini durduran bu hastalık hem de ekonomik krizin ciddi boyutta yaşanmasına neden oluyor.

Türkiye’de de tüm ligler süresiz olarak ertelenmiş olsa da, Fenerbahçe yönetimi ise gelecek sezonda daha güçlü bir takım elde etmek için transfer çalışmalarına en erken yönelen takımlardan biri olmuştu.

Biz Onlardan Vazgeçmedik

Önümüzdeki sezona hazırlık yapan sarrı lacivertli takımda kiralık olarak forma giyen Garry Rodrigues için ise, takımından açıklama geldi.

Sporcunun kulübü Al İttihad’ın Başkanı Anmar Al-Haili, iki kiralık oyuncusunu önümüzdeki sezonda takımda görmeyi düşündüklerini ifade etti.

Seko Sanogo ve Garry Rodrigues’in gelecek sezonda takıma dönmesini düşündüklerini söyleyen yönetici, oyunculardan da vazgeçmemiş olduklarını belirtti.

Vazgeçmediklerini belirtmenin ardından da Sanogo ve Rodrigues’i gelecek sezonda tekrar takıma gelebilecekleri yönünde düşünceleri olduğunu da vurguladı.

Sarı lacivertli takımda forma terleten Garry Rodrigues toplamda 21 maçta forma terletmiş ve 3 gole, 6 da asiste imza attı.