Mehmet Ekici

Mehmet Ekici Galatasaray’dan Daha İyi Teklif Bekliyor

Süper Lig’de yeni sezon transfer çalışmalarını devam ettiren spor kulüpleri, kadrolarını güçlendirmek için yoğun bir dönemden geçiyorlar. 2020-2021 sezonunda iddialı bir kadro kurmanın peşine düşen kulüplerden biri ise Galatasaray oldu.

Süper Lig’de yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, ezeli rakibi ile sözleşmesi sona eren Mehmet Ekici için harekete geçmişti. Sarı lacivertli oyuncuyu kadrosuna almak isteyen sarı kırmızılıların teklifine ise başarılı oyuncudan cevap geldi.

Yeni sezonda iddialı ve geniş bir kadro ile sahalarda yer almak isteyen cimbom, Mehmet Ekici transferinde bir gelişme yaşadı. Fenerbahçe Spor Kulübü ile sözleşmesi sona eren milli yıldız ile geçtiğimiz günlerde görüşen sarı kırmızılı kulüp, Ekici’den olumlu dönüş aldı.

30 yaşındaki deneyimli sporcu Galatasaray’a gelmeye sıcak bakarken, önümüzdeki günlerde ise durumun daha net bir hal alacağı tahmin ediliyor.

Almanya’dan Gelecek Tekliflere De Açık

Bonservisi elinde olan Mehmet Ekici ise, uygun mali şartlarda anlaşma söz konusu olduğunda, yeni sezonda aslanlar için mücadele etmiş olacak.

Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in de istemekte olduğu isimler arasında yer alana oyuncunun maç başı ücret teklifini reddettiği ifade edildi. 120 bin liradan daha iyi bir teklif karşısında kabul edeceği de öğrenildi.

Öte yandan Almanya’dan gelecek tekliflere açık olan sporcunun, kariyerine başladığı yerde bitirmek istemesi de gündeme geldi.

Güncel Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir