Anthony Nwakaeme İçin Fenerbahçe Temasa Geçti

Anthony Nwakaeme İçin Fenerbahçe Temasa Geçti

21 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediliyor. Transfer çalışmalarının yoğun geçtiği dönemde Fenerbahçe Spor Kulübü için de bir iddia daha geldi. Sarı lacivertli takımın transfer listesinde Trabzonspor ekibinin başarılı oyuncusu Anthony Nwakaeme olduğu bilgisi edinildi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla yapılmaya devam ediliyor. Gelecek sezonda daha iddialı kadro kurmak isteyen kulüplerin başında ise Fenerbahçe geliyor.

Önceki sezon istenildiği kadar iyi performans sergileyemeyen sarı lacivertliler, transfer çalışmalarında da iddialı kadro kurmak için kollarını sıvadı.

Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe Spor Kulübü’nün son günlerde gündeminde yer alan isim ise Trabzonspor ekibinin başarılı ismi Anthony Nwakaeme oldu.

Hücum mevkide top koşturan oyuncu ile temasa geçen Sarı Kanarya, sporcuyu kadrosuna dahil etmek için de harekete geçti.

Çıkış Bedeli 6 Milyon Euro

Her ne kadar transferde limit sıkıntısı yaşıyor olsa da, yıldız oyuncularla art arda anlaşan Fenerbahçe, bu kez de Trabzonspor’un yıldızına göz koydu.

Anthony Nwakaeme ile temasa geçen kulübün sportif direktörlüğüne hazırlanan Emre Belözoğlu, başarılı futbolcunun menajeri ile görüştü.

Belözoğlu’nun aldığını yanıtın ise düşünmek için zaman istedikleri olduğu öğrenildi.

Nwakaeme’nin çıkış bedelinin de 6 milyon Euro olduğu bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar