Vedat Muriqi Transferinde Son Gelişme

Vedat Muriqi Transferinde Son Gelişme

24 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de 2020-2021 hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe, yeni sezonda iddialı kadro kurmanın peşine düştü. Transfer yoğunluğunun zirveyi gördüğü günlerde, sarı lacivertli takımda da gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Lazio transferi ile gündeme gelen Vedat Muriqi için ise menajerinden açıklama geldi. Haluk Canatar, Muriç’in Lazio’da oynamasına engel görmediğini belirterek yeşil ışık yaktı.

 

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına devam edilirken, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde de Vedat Muriqi adı anılmaya başladı. Lazio ekibine transferi son günlerde çok sık gündeme gelen yıldızın menajeri ise açıklama yaptı.

 

Vedat Muriqi’nin menajeri Haluk Canatar, oyuncunun Lazio’ya gitmesine engel olacak bir durum görmediğini belirtti.

 

Kosovalı oyuncunun geleceğine ilişkin önemli açıklamalara imza atan Canatar, transfer için ciddi bir çalışma sürecinin olduğunun altını çizdi.

 

Menajeri Açıkladı

 

Önceki sezon Fenerbahçe’deki üstün performansı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Vedat Muriqi, İtalyan ekip Lazio’nun dikkatini çekti. Transfer için büyü çaba sarf eden İtalyan temsilcisi, yıldız golcüyü kadroya alma konusunda ise sona yaklaştı.

 

Konuya ilişkin açıklama yapan menajer Haluk Canatar, kulübün transfer için ciddi bir çalışmada olduğunu belirtti. Fenerbahçe ile görüştükleri bilgisini vererek, kulüplerin kabul etmesi durumunda Muriç’in Lazio’da oynamasına ise engel görmediğini ekledi.

Güncel Yazılar