Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz Bernard Mensah Transferine İlişkin Yorum Yaptı

Yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği dönemde, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz önemli açıklamalara imza attı. Magdeburger Sigorta ile olan forma sırt sponsorluğunda konuşan sarı kırmızı yönetici, Beşiktaş ile anlaşan Bernard Mensah ile ilgili de yorum yaptı.

Galatasaray Spor Kulübü tarafından istenen fakat Beşiktaş ile anlaşmaya varan Bernard Mensah için ilk değerlendirme Mustafa Cengiz ‘den geldi. Sırt sponsorluk anlaşması sırasında konuşan yönetici, Mensah için Kayserispor’a transferin olmadığını ifade etti. Galatasaray ve Trabzonspor Kulüpleri haricinde hiçbir kulübün oyuncunun satışı ve alışıyla ilgili rakam belirtmediğine dikkat çekti.

Kombineler İçin Aşılması Gereken Durum Var

Öte yandan kombinelerle ilgili de başlangıç yapmak istediklerini belirten Mustafa Cengiz, buna rağmen de aracı kuruluşun maçlar oynanmadan iade talepleri olacağı için izin vermediğini ekledi. Maçların oynanmama durumunda da hiçbir sorun çıkmaması adına sarı kırmızılı taraftarın taahhütü olduğunu ve bunu da aşmaya çalıştıklarını vurguladı.

Sponsorluk anlaşması sırasında merak edilen pek çok konuda değerlendirmede bulunan yönetici, Feghouli ile ilgili çıkan haberi okuduğunu söyledi. Nisan ayından bu yana ödeme yapılmaması gibi bir durum olmadığının altını çizerek, öyle bir durum olmuş olsa fesih hakkı doğacağını ekledi.

Kontratlı futbolcularının hiçbirinin aleyhinde de konuşmayacağını söyleyen Cengiz, 4 futbolcunun kendilerini yorduğunu söylediğini belirtti.

Güncel Yazılar

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir