Fenerbahçe

Fenerbahçe Golcü Takviyesi İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunun transfer şampiyonu ilan edilen Fenerbahçe takviyelerine devam ediyor. 2 forvetle kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen sarı lacivertli kulübün listesi ise son derece geniş olmasıyla dikkatleri çekiyor.

Yeni sezon için yapmış olduğu transferlerle dikkatleri çeken Fenerbahçe, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Edinilen bilgilere göre sarı lacivertli takım 2 forvet daha alarak bu mevki için biraz daha alternatif edinmek istiyor.

Kulüp, Ze Luis ve Mbwana Samatta için yapılan pazarlıklarda her ne kadar sona gelmiş olsa da, her ihtimale karşı 3 kişiyle daha temas halinde olmaya devam ediyor. Bu süreçte Kevin Gameiro, Bas Dost ve Stafano Okaka kulüpleriyle görüşmelerini sürdüren Sarı Kanarya, en kısa süre içerisinde de yeni golcülerine kavuşmak istiyor.

İlk Hedef Derbi

Gelecek hafta Galatasaray derbisine hazırlıklarını da sürdüren Fenerbahçe, ilk hedef olarak derbiye kadar golcülerini kadrosuna almak istiyor.

Öte yandan, Mevlüt Erdinç ve Vedat Muriç’i gönderen Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Mame Thiam ve Enner Valenci’nın yanı sıra, iki tane de net santrafor istiyor.12 isimle kadrosunu daha da kaliteli bir hale getiren sarı lacivertli kulüp, iki kaliteli golcü ile daha da iddialı bir ekip kurmak için de yoğun mesai harcıyor.

Güncel Yazılar