Sofiane Feghouli İçin Sürpriz Talip

Sofiane Feghouli İçin Sürpriz Talip

24 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in son hafta sürecinde gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam edilirken, Galatasaray da kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sarı kırmızılı takımdan ayrılacak isimlerin de belli olduğu bu süreçte, yıldız isime ilişkin ise önemli bir iddiaya geldi.

Süper Lig’in son hafta sürecinde, Galatasaray Spor Kulübü transferlerine tüm hızıyla devam ederken, takımdan ayrılacak isimler ise yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kulübün yıldız ismi Sofiane Feghouli ise bu süreçte gündem olan isimlerin başında geldi.

Sarı kırmızılı kulüpten maaşını alamaması nedeniyle, yönetimle sorun yaşadığını ifade eden başarılı futbolcu için ise takım bulması için mesaj gönderilmişti.

Cezayir Basınına Yansıdı

Maaşını alamadığı için Galatasaray Spor Kulübü’ne ihtar gönderen Sofiane Feghouli, iddiaya göre ise sarı kırmızılıların ezeli rakibi Fenerbahçe’den teklif aldı.

Bu sezon için istediği performansı gösteremeyen Galatasaray ‘da ise önümüzdeki sezon öncesinde köklü bir değişiklik yapılması tahmin ediliyor.

Takımdan ayrılması beklenen Sofiane Feghouli de, kendisine takım bulması için yönlendirilirken, sporcuya ise Fenerbahçe’den teklif geldiği iddiası ortalığı karıştırdı. Başarılı futbolcunun sarı lacivertli kulüpte oynamak istediği ise Cezayir basınında fazlasıyla yer aldı. Ve ayrıca Fenerbahçe’ye gitmesi adına da 3 neden başlığı altında yazıldı.

Güncel Yazılar